Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.04 juuni 2011

"Linnupesaretk"

Osavõtjaid oli meie "linnupesaretkel" vähe...veelgi vähem, kui eelmisel aastal, aga need, kes silmad 7.30'ks lahti said ja linnutarku kuulama tulid, said hulga targemaks!
Tõsi, järgmise aasta lindude äratundmise tunnikontrolliks peame me küll veidi rohkem harjutama! ;-)

Tõdesime, et Päikesenurga talu pere võib uhkust tunda, et perepea on taluaia puud pesakaste täis pikkinud- rõõmu nii lindudele kui ka pererahvale, sest linnud pakuvad ju "tasuta teenust"- söövad ära putukad/sitikad, mis puu-ja köögiviljaaedades teada suureks nuhtluseks!


Suur tänu Eet ja Aarne, et võtsite taas kord ette tee meie külla ning meid ümbritsevat loodust paremini nägema-kuulama õpetasite!! 

Kommentaare ei ole: