Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.25 detsember 2011

Jõulukiisu otsib kodu!

Eile, jõululaupäeval, kui inimesed jõulusöökidel lasid hea maitsta ja jõuluvana headele lastele kingipakke jagas, lonkis see väike kiisupojake mööda meie- Kanama - küla ja otsis oma kodu. Oma kodu ta leidnud, küll aga võttis Kadakanurga armas pere ta oma hoole alla, pesi ja kuivatas, andis süüa ja paitas. Kiisu oli tänulik, aga kuna selles hea peres on juba koer, siis ei saa see kiisuke sellesse perre päriselt elama jääda. Ja võib-olla on kuskil keegi, kes hirmsasti kurvastab, et nende kassipojake kadunud on.
Seega, kui keegi tunneb ära selle lumivalge ja karvase kassipoja (emane, ca 3-4 kuune), siis palume teada anda. Kiisu on sõbralik ja alandlik. Kuna kiisukese kasukas on päris pulstunud, siis on ta ta ilmselt juba pikemat aega teel olnud... külmas ja märjas ....
Kui tema peremeest/naist leida ei õnnestu, siis äkki on keegi, kes sooviks sellele kassipojale kodu pakkuda?
Teate saab jätta kiisu "asendusperre" läbi külavanema: Ülar Palm (kontakt 51 31 540, meie.saue@gmail.com)

Kommentaare ei ole: