Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.27 jaanuar 2012

Talvine aialinnuvaatlus TALV 2012

All leiate meie küla hea sôbra Aarne Tuule üleskutse osaleda taas talvisel ajalinnuvaatlusel-seda juba saabuval nädalavahetusel!!!

Eelnevate aastate vaatlustulemused on siin: 2011 ja 2010.


Hea linnusõber!

Kutsume Sind osalema talvisel aialinnuvaatlusel TALV 2012, mis toimub 28.-29. jaanuaril. Osalemine on sama lihtne kui eelmisel aastal - leia endale sobiv vaatluskoht koduaias või pargis (soovitavalt lindude toitmiskoha läheduses), pane valitud tunni jooksul kirja kõik kohatud linnuliigid ning igal liigil vaid suurim korraga kohatud isendite arv. Vaatlused saab edastada elektroonilise ankeedi kaudu aialinnuvaatluse kodulehel www.eoy.ee/talv.

Soovitame kodulehekülge külastada juba enne vaatlema asumist. Nimelt saab sealt välja printida lindude ülesmärkimist hõlbustava spetsiaalse piltidega ankeedi, tutvuda enamlevinud ja ka raskesti määratavate aialindudega ning samuti trükkida välja paberankeet ka näiteks vanematele või vanavanematele, kes eelistavad tulemusi saata postiteel. 

Ilusaid linnuelamusi!

Eesti Ornitoloogiaühing

Aarne Tuule

Talvine aialinnuvaatlus TALV 2012 koordinaator
58002869, talv@eoy.ee
www.eoy.ee/talv

Kommentaare ei ole: