Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.28 mai 2014

Saue küla suvepäev 2014

Hea külaelanik!

Sel pühapäeval 1. juunil- lastekaitsepäeval- toimub meie külas üritus «Saue küla suvepäev». Kutsed on e-maili teel saadetud või postkastidesse laiali jaotatud. Kui nüüd keegi külaelanikest avastab, et info ei ole temani jõudnud, siis palume külavanemaga ühendust võtta- edastame kutse (Ülar 51 31 540).

Loodame, et ilm meid soosib ja ootame teid osa võtma joogatunnist (kiirustage eel registreerimisega, veel on kohti meie.saue@gmail.com), laste sportmängudest ja õhtul toimuvast kontserdist ning vabas vormis toimuvast üritusest külarahvale meie külaplatsil.

Heade soovidega SAUE KÜLA MTÜ

     

Kommentaare ei ole: