Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.25 aprill 2015

Kevadised koristustalgud 2015

Peab vist alustama sellest, et täname ilmataati, kes meile sellise supermõnusa talguilma saatis. :-)
No ja siis muidugi üks suur kummardus kõigile meie toredatele külaelanikele, kes rõõmsalt ja entusiastlikult taas kord külakoristusel kaasa lõid. Tänu teie töökatele kätele sai palju tehtud:

  • küla teeääred on nüüd puhtad (aastatega on olukord paremaks läinud, aga siis on üllatav, et endiselt visatakse autoaknast välja nii palju prahti! Meie küla lapsed, kes agaralt koristustöödes kaasa löövad, saavad sellistelt talguüritustelt eluks kaasa teadmise, et nii ei tehta! 
  • külavahe tee ääred on suuremast võsast puhtad. Suurtel mehemürakatel oli rassimist palju, aga nüüd on teeääred võsast puhtad ning ilusad ja mis kõige tähtsam- teel liiklejatele on nähtavus nüüd palju parem.  
  • ja siis need augud tees- need said ka kogu pika teejupi ultuses täidetud. Võimsad masinad olid olid selleks puhuks välja aetud + sinna juurde nende meie tugevate külameeste hobujõud. Tee sai jälle sõidetavaks! 
Ja kui ühiskondlikud alad korda tehtud, ega siis hoog veel raugenud-  pea igas taluaias või selle ümbruses oli näha pererahvast kevadisi koristustöid tegemas.

Aga igal juhul- täname kõiki, kes usinalt abiks olid- nii koos tehes jõuame palju vajalikku ära teha!

SAUE KÜLA MTÜ

Kommentaare ei ole: