Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.24 jaanuar 2014

Talvine aialinnuvaatlus 2014

Hea linnusõber!

Kutsume Sind osalema Talvisel aialinnuvaatlusel 2014, mis toimub juba käesoleva nädala lõpus 24.-26. jaanuaril.
Osalemine on sama lihtne kui eelmisel aastal - leia endale sobiv vaatluskoht koduaias või pargis (soovitavalt lindude toitmiskoha läheduses), pane valitud tunni jooksul kirja kõik kohatud linnuliigid ning igal liigil suurim korraga kohatud isendite arv.

Vaatlused saab edastada elektroonilise ankeedi kaudu aialinnuvaatluse kodulehel
www.eoy.ee/talv

Foto: http://www.eoy.ee/talv/maaramisabi/

Soovitame kodulehekülge külastada juba enne vaatlema asumist. Nimelt saab sealt välja printida lindude ülesmärkimist hõlbustava spetsiaalsepiltidega ankeedi, tutvuda enamlevinud ja ka raskesti määratavate aialindudega ning samuti trükkida välja paberankeedi näiteks vanematele või vanavanematele, kes eelistavad tulemusi saata posti teel.

Ilusaid linnuelamusi!

Aarne Tuule Talvise aialinnuvaatluse koordinaator Eesti Ornitoloogiaühing
www.eoy.ee/talv

Kommentaare ei ole: