Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.23 mai 2016

Saue küla suvepäev 2016Hea külaelanik ja sõber!
Anname Sulle teada, et laupäeval 4. juunil toimub meie külas taas kord kogupereüritus-  Saue küla suvepäev. Üritus toimub küla mänguplatsil.
Alustame päeva traditsiooniliselt joogaga, juhendajaks meie küla guru Viivika.
Kundalini jooga on üks efektiivsemaid tehnikaid, et tasakaalustada meelt,  tugevdada tervist ja suurendada elujõudu. See on mõnus kombinatsioon füüsilistest harjutustest, hingamistehnikatest ja meditatsioonist. Regulaarne joogatamine tugevdab immuunsüsteemi, tõstab oluliselt energia taset, vähendab pingeid ja aitab vabaneda halbadest harjumustest. Kundalini joogast rohkem http://www.kundaliniyoga.ee/et/kundalini-jooga/mis-on-kundalini-jooga
Joogatundi oodatakse kõiki- neid, kes seni joogaga üldse kokku pole puutunud ja ka neid, kes seda regulaarselt harrastavad. 
Kell 11.00- joogatunni kogunemine küla platsil. Palume e-maili meie.saue@gmail.com teel end enne registreerida, et oleks varem teada, kui palju huvilisi on tulemas.
·         Kanna mugavaid, ilmale vastavaid riideid, võimalusega üks kiht maha võtta. Kõige parem on joogat teha paljajalu, aga kui õues on veel jahe, siis võiksid sokid jalas olla.
·         Unusta ära võistlemine teiste ja iseendaga: jooga ei ole sport. Parem areneda aeglaselt, teadlikult ja järjekindlalt. Ole Sina ise!
Võta kaasa võimlemismatt või mingi muu alus, mille peal joogatada, midagi sooja lõdvestuse ajal peale võtmiseks (pleed, tekk või soojem riietusese, jalga soojad  sokid) ja veepudel gaseerimata veega.
Kell 13.00 – kogunevad mänguplatsile kõik meie küla lapsed. Need, kes veel joosta ei oska jäävad liivakasti mängima- teised valmistuvad sportmängudeks. Selga spordiriided, kaasa jalgratas,  jalga jalanõud, millega mõnus joosta ja lapsevanemad tulevad oma võsukestele kaasa elama!
Kell 15.00 – kogunevad mänguplatsile kõik täiskasvanud.  Kavas lihtsamat laadi sportmängud.
Tublimatele auhinnad Eucerinilt. Parimale perenaisele paneb auhinna välja Buxhöwden pagar.
Kõigi osavõtjate vahel läheb loosi Asics jalatsipaar!

Kell 18.00 – meil on külas Ines. Plaan on maha pidada üks mõnus kontsert, kus saame temaga lähemalt tuttavaks- vestleme maast ja ilmast ning kuulame vahele mõnusaid laule.
(Kui Sul on endal küsimusi, mida sooviksid Inesele esitada, siis saada need meie.saue@gmail.com).

Vaatamata sellele, et Saku vald meie üritust osaliselt toetab, siis kõigiks kulutusteks sellest ei piisa- seega ootame, et annad oma rahalise panuse kohapeal kogumiskasti- oma südametunnistuse ja võimaluste piires!   


Kell 20.00 – vabakava ehk saame oma naabritega paremini tuttavaks. Räägime, sööme ja joome.
Kui tekib küsimusi, siis helista külavanem Ülarile (5131540) või saada e-mail meie.saue@gmail.com
Parimate soovidega,

Saue küla MTÜ 

Kommentaare ei ole: