Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.01 mai 2018

1.mail 2018- küla talgupäev


Mingil põhjusel, ikka ja alati, kui kätte jõuab küla talgupäev, siis ilmataat meile ei halasta! Seekord küll vihma ei sadanud, et tuul oli külm ja päike streikis  st. pilve tagant meid ei soojendama kohe üldse ei kippunud. 
AGA sellele vaatamata oli kohale kogunenud väga suur hulk külarahvast! Te olete tublid!! 
Teeperved said prügist puhtaks (saame rôômustada, et prügi on igal aastal aina vähem), teeäärne võsa maha kärbitud, mänguplatsil on nüüd püramiidis uus kaitsevõrk, atraktsioonide turvalisus üle kontrollitud, võrkpalliplatsi liiv mängukorda sätitud ja teeparandusbrigaad...no need mehed on lihtsalt väsimatud!!
No ja muidugi, uudis oli sel aastal see, meil oli sel aastal väljas ka väike müügilett, kuhu lapsed ise oma tehtud küpsetisi muud ja muud pudi-padi müütasid. Loodame, et järgmisel aastal on müügilaudu juba rohkem! J  
Aitäh tubli külarahvas- kindlasti jäi keegi pildilt välja, aga suured tänusõnad ütleme küll kõigile edasi! Kohtume selle suure ja üksmeelse seltskonnaga juba jälle juunis- Saue küla Suvepäeval!

Kommentaare ei ole: