Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.18 mai 2018

Saue küla SUVEPÄEV 2018Hea külaelanik!

Ka sel aastal toimub meie küla suveüritus- Saue küla suvepäev-  pühapäeval, 10. juunil 2018.

Et EV100 puhul meie suvepäevale veidi erilisust lisada, siis alustame sel aastal päeva sellega, et räägime aaretest- meie oma küla aaretest! Mis need on, kust ja kuidas need leitud on ning mida teha, et aarded meie külast lihtsalt ära "ei jalutaks"? Sellest kõigest räägivad meile külalised Muinsuskaitseametist. Kohtumine Nele ja Ullaga Muinsuskaitseametist algab kell 12.00 külaplatsil. Oodatud on kõik huvilised, täiskasvanud ja lapsed.

Peale seda kohtumist ca kell 13.00 on koolilastele (võivad osaleda ka täiskasvanud) maasikumäng -Aaretejaht- mille korraldus on nagu ikka Team Lauri õlul. Pisemad lapsed jäävad mänguplatsile ja loodame, et nende laste lapsevanemad moodustavad ka projektgrupi ning mõtlevad neile sobilikke ja põnevaid tegevusi.

Kell 18.00 on kontserdiaeg. Seekord on meil külas Marek Sadam. Mõned teist mäletavad seda meest ogalise soenguga N-Eurona, seekord on ta aga laval kammitud soenguga ja kavas hoopis lüürilisem ja rahulikum muusika- suveõhtu laulud koos Tõnu Laikrega. Nagu ikka, vahele küsimusi, juttu ja nalja.
Kui soovid ise midagi Marekilt küsida, saada küsimus küla e-mailile meie.saue@gmail.com 

Nii nagu eelnevatel aastatel, see üritus on meie külarahvale, aga ka kõik head sõbrad on teretulnud! :-) 

Sissepääs kontserdile on vabalt valitud osaluspanuse alusel.

Õhtusele kontserdile palume kaasa võtta ka piknikukorv, millega katame ühise pidulaua.

Peo lõpetab suur jutuvada ja ühine jalgpall (või siis võrkpall... või lausa mõlemad)!

Kohtumiseni Suvepäeval 2018

Saue küla MTÜ     Meenutame eelnevaid toredaid suvepäevi (kliki lingile):


Kommentaare ei ole: