Tere armas külaline!
Oled sattunud lugema Saue küla MTÜ internetipäevikut. Siin saad tutvuda Saue küla ajalooga, meie küla inimestega, nende saavutuste ning tegemistega. Siia paneme üles ka külakoosolekute protokollid ning anname teada tulevatest külakoosolekutest ja –üritustest. Samuti toome teieni ajakirjanduses ilmunud artiklid meie küla kohta ning hoiame külarahvast kursis kõige sellega, mis seotud meie küla elu-oluga ning võib külaelanikele huvi pakkuda.
Saue küla MTÜ loodi 2007. aastal koondamaks Saku valla ääremail Saue (vahepealse nimega Kanama) külas elavaid inimesi.

Niisiis selguse huvides: alates 1. jaanuar 2014 ennistati külale SAUE nimi.12 juuni 2018

Saue küla suvepäev 2018, osa 2.

...ja siis jôudis kätte ôhtupoolik ja hakati ootama meie seekordset külalist- Sadamasilda. Ehk siis meile tuli laulma Marek Sadam koos Tônu Laikrega.
Olud on meie külaplatsil teadupärast lihtsad. Ei mingeid uhkeid backstage, greenroome ega VIP alasid. Aga tundus, et staare see ei morjendanud. Lavariided tuuldusid tuules ja rahvas ajas muusikutega juttu.
Proua Leenu küll inspekteeris hoolega lähiümbrust ja pahandas liikuvate objektide ehk jooksvate laste peale, aga see olevat Sadama sônul Leenu eripära. Talle lihtsalt ei meeldi liikuvad objektid ja aplodeerivad inimesed! Aga staaril on ju ôigus ka nôudmisi esitada! :-)
Peolaud täitus taas kord kui imeväel hea ja paremaga ning rahvas asus kontserti nautima.
Taas kord selline formaat, nagu eelnevatel kordadel- laulud, küsimused külavanemalt ja jälle laulu ja jälle küsimusi. Seekordne kontsert oli eriline selle poolest, et Sadamal ju juttu jätkub! :-)
Môtteid ja môlgutusi, palju südamlikke sônu, sekka ka üks 14. aasta tagune üllatus!! ;-) ... nii et nagu te aru saate-  täiesti ideaalne muusikutepaar meie Saue küla sumedasse suveôhtusse!
Ja kuna Sadam suutis meie küla meespoole ühele pôlvele laskudes naistele laulma panna, siis selle eest saab ta küla naisperelt veel hulga lisapunkte!
Igal juhul suured tänud Marek ja Tônu, teiega oli väga tore!

Ja järgmiseks aastaks on meil oma küla "peoparoolid" olemas....kes kohal oli, see teab! ;-)     
Kommentaare ei ole: